اولین دوره مسابقات کشوری کراس فیت

17 و 18 اسفند 1397
تهران - ورزشگاه شهید کشوری
 

درباره آرنا اسپورت

پیشرو ورزش آرنا
آرنا به عنوان تنها تولید کننده تجهیزات تمرینات عملکردی و کراس فیت با استانداردهای جهانی و دارای تاییدیه های علمی و فنی از مراجع ذیربط از تمامی علاقه مندان به ورزش و به طور ویژه ورزشکاران، صاحبان باشگاه ها و مجموعه های ورزشی دعوت می نماید در اولین دوره مسابقات کشوری کراس فیت که توسط این گروه تامین و پشتیبانی شده است حضور یابند.

بیشتر ..
محصولات
مشتریان ما
نظرات مشتریان
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
    مدیریت یشسبت
    rogue europe
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
    محمد اصالتی
    باشگاه یکان
هیچ محصولی موجود نیست
preloader